1. Úvodní stránka
  2. O nás
  3. Profil a cíle

Profil a cíle

Jsme česká společnost, která již od roku 1997 působí na trzích v České republice, Německu, Polsku, Rakousku a na Slovensku. V souladu s průmyslovými standardy a trendy přinášíme osvědčená řešení a know-how v oblasti bankovních a informačních systémů. V naší centrále v Praze a v pobočkách ve Frankfurtu nad Mohanem, Katovicích a Bratislavě zaměstnáváme kolem 30 zaměstnanců a s ročním obratem nad 120 mil. Kč patříme mezi významné společnosti na evropském trhu informačních technologií.

„Per aspera ad astra …“

  • Společnost se dlouhodobě zaměřuje na dodávku profesionálních řešení a služeb v oblasti informačních technologií pro infrastrukturu, vysokou dostupnost a kontinuitu provozu, bezpečnost, ochranu dat, bankovní, platební a finanční informační systémy.
  • Hlavním strategickým cílem je budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Plně si uvědomujeme a respektujeme, že každý z našich klientů má své vlastní strategie přístupu k trhu. Proto naši konzultanti již od úvodní fáze společných projektů úzce spolupracují se zákazníkem a výsledná řešení vyvíjejí tak, aby splňovala nejen jeho potřeby, ale také požadavky náročného trhu. Výsledkem jsou dlouhodobá strategická partnerství založená na regionálních znalostech, intenzivní komunikaci, silném profesionálním zázemí a příznivých cenách.
  • Zásadní důraz klademe na přidanou hodnotu našich řešení, a to počínaje poradenstvím a zpracováním vstupní analýzy přes dodávku SW a HW produktů a služeb až po následnou technickou podporu, odborné konzultace a školení.
  • V návrhu našich řešení se zaměřujeme na pokročilé a moderní technologie, prověřené postupy a etablované standardy.
  • Kvalifikace a zkušenosti našich specialistů jsou zárukou kvality dodávaných řešení a služeb.
  • Ve finanční oblasti je strategie společnosti zaměřena na stabilitu a kontinuální růst.

„Per aspera ad astra …“

Praha   ♦   Frankfurt   ♦   Katovice   ♦   Bratislava